O mnie

KOBIETA W ŚWIECIE TECHNOLOGII

Jestem profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem biznesowym – to dlatego wiem, że mogę być wsparciem dla Ciebie.

Fascynują mnie nowe technologie, narzędzia marketingu cyfrowego oraz projektowanie serwisów internetowych i związanych z nimi usług, tak by dostarczały użytkownikom jak najlepszych doświadczeń (tematyka User Experience).
Rozwijam się w tym obszarze konsekwentnie.

Ukończyłam podyplomowe studia Executive MBA, z marketingu internetowego i tematyki Big Data. Zdobyłam certyfikaty w obszarze zarządzania projektami i zarządzania usługami IT, marketingu internetowego Google. Ukończyłam liczne specjalistyczne kursy i szkolenia w zakresie programowania i marketingu internetowego.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, a jednocześnie chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami. To dlatego praca z Klientem nad projektem daje mi tyle satysfakcji.

Przełamuję stereotypy, jestem kobietą, która świadomie wchodzi w trudne tematy IT. To dlatego prowadzę swoją firmę i niezmiennie otaczam się ludźmi “z branży”. Szczególnie bliskie jest mi wspieranie kobiet w ich samorozwoju i rozwijaniu ich przedsiębiorczości. Chętnie uczestniczę w inicjatywach, które mobilizują kobiety do przełamywania wewnętrznych barier.

Nigdy nie mówię, że coś jest niemożliwe. W przypadku naszej współpracy też tak będzie!

Do zobaczenia!